Boyasız Göçük Düzeltme Firmamız boyasız göçük düzeltme ve boyasız göçük onarımı konusunda uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir. https://www.gocuksihirbazi.com/ tr Oto Bakım https://www.gocuksihirbazi.com/ Boyasız Göçük Düzeltme İstanbul Boyasız Göçük Düzeltmehttps://www.gocuksihirbazi.com/istanbul-boyasiz-gocuk-duzeltme.htmlİstanbul boyasız göçük düzeltme firması olarak siz müşterilerimize İstanbul genelinde boyasız göçük düzeltme hizmeti vermekteyiz. ...

İstanbul Boyasız Göçük Düzeltme

İstanbul boyasız göçük düzeltme firması olarak siz müşterilerimize İstanbul genelinde boyasız göçük düzeltme hizmeti vermekteyiz.

Boyasız göçük düzeltme üzerine uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimize en iyi ve uygun fiyat kalitesi ile hizmet vermekteyiz.

 • İstanbul boyasız göçük düzeltme
 • İstanbul göçük düzeltme
 • İstanbul dolu hasarı göçük düzeltme
 • İstanbul boyasız ezik düzeltme
 • İstanbul boyasız çökük düzeltme
]]>
Avcılar Boyasız Göçük Düzeltmehttps://www.gocuksihirbazi.com/avcilar-boyasiz-gocuk-duzeltme.htmlAvcılar boyasız göçük düzeltme firması olarak siz müşterilerimize avcılar genelinde boyasız göçük düzeltme hizmeti vermekteyiz. ...

Avcılar Boyasız Göçük Düzeltme

Avcılar boyasız göçük düzeltme firması olarak siz müşterilerimize avcılar genelinde boyasız göçük düzeltme hizmeti vermekteyiz.

Boyasız göçük düzeltme üzerine uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimize en iyi ve uygun fiyat kalitesi ile hizmet vermekteyiz.

 • Avcılar boyasız göçük düzeltme
 • Avcılar göçük düzeltme
 • Avcılar dolu hasarı göçük düzeltme
 • Avcılar boyasız ezik düzeltme
 • Avcılar boyasız çökük düzeltme

Göçük Sihirbazı araçlarınız için boya koruma, lokal boya onarımı, boyasız kaporta göçük düzeltme ve dolu göçük düzeltme gibi araç mini onarım sistem servisleri sunar. Sahip olduğu alanında uzman ve tecrübeli ekibi, son teknoloji cihazlar ve yöntemler ile araçlarınızın risksiz ve güvenilir şekilde kaportanızın onarılmasını sağlar.

Boyasız Göçük Düzeltme Avcılar, aracınızda dış etkenlerden dolayı oluşan kaput, kapı, tavan vb. boya hasarı oluşmamış bölgelerde aracın standartlarına uygun ustalık gerektiren özel bir uygulamadır. Bu uygulama çeşitli ekipmanlar ve bir sistem yardımı ile yapılır. Aracın deformasyonu uzmanlarımızın emeği ve bu ekipmanlar ile ortadan kaldırılır. Bu şekilde Boyasız

Göçük Düzeltme Avcılar, set kullanılarak araca zarar verilmeden hasar ortadan kaldırılarak aracınızın orjinal hali korunmuş olur. Tüm bu işlemlerde müşterilerimiz için birçok avantajı bulunmaktadır. Gereksiz zaman ve para kaybı, stres ve sıkıntının yanı sıra aracın kaporta üzerinde uygulanacak birçok gereksiz uygulamadan da araç sahipleri kurtulmuş olur ve bu sayede aracın orjinalliği korunmuş olur.

Önemli bir ayrıntı aracın kaporta üzerindeki göçüğün yanısıra boyada da derin çizik ve çatlakların bulunmamasıdır keza bu çizik ve çatlaklar üzerine uygulanabilecek göçük işlemi ile bölgedeki hasarın boyutunu arttırabilmektedir. 

Göçük sihirbazı mini onarım uzmanlığında aracınız işlem öncesi ışıklar altına alınmakta ve hasarların boyutu arac sahiplerinin eşliğinde incelendikten sonra müşterilerimize hasar hakkında daha sağlıklı bilgi verilmektedir.
En iyi Boyasız Göçük Düzeltme Avcılar, hizmet ve hasarın doğru tespiti için siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz. 

]]>
Beylikdüzü Boyasız Göçük Düzeltmehttps://www.gocuksihirbazi.com/beylikduzu-boyasiz-gocuk-duzeltme.htmlBeylikdüzü boyasız göçük düzeltme firması olarak siz müşterilerimize beylikdüzü genelinde boyasız göçük düzeltme hizmeti vermekteyiz. ...

Beylikdüzü Boyasız Göçük Düzeltme

Beylikdüzü boyasız göçük düzeltme firması olarak siz müşterilerimize beylikdüzü genelinde boyasız göçük düzeltme hizmeti vermekteyiz.

Boyasız göçük düzeltme üzerine uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimize en iyi ve uygun fiyat kalitesi ile hizmet vermekteyiz.

 • Beylikdüzü boyasız göçük düzeltme
 • Beylikdüzü göçük düzeltme
 • Beylikdüzü dolu hasarı göçük düzeltme
 • Beylikdüzü boyasız ezik düzeltme
 • Beylikdüzü boyasız çökük düzeltme
]]>
Esenyurt Boyasız Göçük Düzeltmehttps://www.gocuksihirbazi.com/esenyurt-boyasiz-gocuk-duzeltme.htmlEsenyurt boyasız göçük düzeltme firması olarak siz müşterilerimize esenyurt genelinde boyasız göçük düzeltme hizmeti vermekteyiz. ...

Esenyurt Boyasız Göçük Düzeltme

Esenyurt boyasız göçük düzeltme firması olarak siz müşterilerimize esenyurt genelinde boyasız göçük düzeltme hizmeti vermekteyiz.

Boyasız göçük düzeltme üzerine uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimize en iyi ve uygun fiyat kalitesi ile hizmet vermekteyiz.

 • Esenyurt boyasız göçük düzeltme
 • Esenyurt göçük düzeltme
 • Esenyurt dolu hasarı göçük düzeltme
 • Esenyurt boyasız ezik düzeltme
 • Esenyurt boyasız çökük düzeltme
]]>
Küçükçekmece Boyasız Göçük Düzeltmehttps://www.gocuksihirbazi.com/kucukcekmece-boyasiz-gocuk-duzeltme.htmlKüçükçekmece boyasız göçük düzeltme firması olarak siz müşterilerimize küçükçekmece genelinde boyasız göçük düzeltme hizmeti vermekteyiz. ...

Küçükçekmece Boyasız Göçük Düzeltme

Küçükçekmece boyasız göçük düzeltme firması olarak siz müşterilerimize küçükçekmece genelinde boyasız göçük düzeltme hizmeti vermekteyiz.

Boyasız göçük düzeltme üzerine uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimize en iyi ve uygun fiyat kalitesi ile hizmet vermekteyiz.

 • Küçükçekmece boyasız göçük düzeltme
 • Küçükçekmece göçük düzeltme
 • Küçükçekmece dolu hasarı göçük düzeltme
 • Küçükçekmece boyasız ezik düzeltme
 • Küçükçekmece boyasız çökük düzeltme
]]>
Büyükçekmece Boyasız Göçük Düzeltmehttps://www.gocuksihirbazi.com/buyukcekmece-boyasiz-gocuk-duzeltme.htmlBüyükçekmece boyasız göçük düzeltme firması olarak siz müşterilerimize büyükçekmece genelinde boyasız göçük düzeltme hizmeti vermekteyiz. ...

Büyükçekmece Boyasız Göçük Düzeltme

Büyükçekmece boyasız göçük düzeltme firması olarak siz müşterilerimize büyükçekmece genelinde boyasız göçük düzeltme hizmeti vermekteyiz.

Boyasız göçük düzeltme üzerine uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimize en iyi ve uygun fiyat kalitesi ile hizmet vermekteyiz.

 • Büyükçekmece boyasız göçük düzeltme
 • Büyükçekmece göçük düzeltme
 • Büyükçekmece dolu hasarı göçük düzeltme
 • Büyükçekmece boyasız ezik düzeltme
 • Büyükçekmece boyasız çökük düzeltme
]]>
Boyasız Göçük Düzeltmehttps://www.gocuksihirbazi.com/boyasiz-gocuk-duzeltme.htmlFirmamız boyasız göçük düzeltme hizmeti vermektedir. Boyasız göçük düzeltme işlemi uzman kadrosu ile hizmetinizdeyiz. ...

Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız Göçük Düzeltme, aracınızda dış ektenlerden dolayı oluşan; kapı, kaput, çamurluk, tavan bagaj vb. gibi alanlarda oluşan çeşitli vuruklar, taş darbeleri, dolu hasarları vb. gibi 1-5 cm çapındaki göçüklerin aracınızın orjinalliğine zarar vermeden ve her hangibi bir boya işlemi uygulamadan yapılan düzeltme işlemidir.

Daha büyük göçükler ise (araç çarpma ve sürtmeleri,yumruk ve tekme göçüğü gibi) sacın aşırı deforme olmadığı durumlarda onarılabilmektedir.

Dış darbeler sonucu araçların kaporta aksamları üzerinde meydana gelen ve boyası zarar görmemiş 5 cm çapına kadar kaporta göçükleri ve boyası zarar görmemiş çapı 5 cm`yi aşan ama teknik olarak onarılabilen kaporta göçükleri özel el aletleri boyaya zarar vermeden düzeltilebilmektedir. 

Boya gerektirmeyen kaporta göçük düzeltme işlemi, kaporta onarımı ve boyama yapılmadan gerçekleştiğinden dolayı onarımın kalitesi göçüğün bulunduğu konum ve boyutuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. 

Düzeltme işleminden tatminkâr bir sonuç alınabilmesi için kaportada göçük bölgesindeki alanın uzamamış ve boyanın zarar görmemiş olması gerekir. Daha önce hasar görmüş, macunlanıp boyanmış sac veya alüminyum alaşımlı paneller üzerindeki göçüklerin giderilmesinde bu teknik kullanılmamaktadır.

Araç kaportasında ulaşılamayan veya arkası kapalı olan; kapı direkleri gibi bölgelerdeki göçükler bu hizmetin kapsamına girmemektedir. Boyasız kaporta göçük düzeltme işleminde, üzerinde göçük bulunan panelin arkasına özel aletlerle ulaşılır dışa doğru masaj yöntemi ile göçük düzeltilir.

Üretilen araçların panel arkalarına ulaşılabilme oranı % 85-90 mertebesindedir. 5 cm çapında bir göçüğün düzeltme süresi, bulunduğu konuma ve şekline bağlı olarak değişebilmektedir. Kaliteli bir onarım için, bir parça üzerinde yalnızca üç göçük düzeltme işlemi yapılabilmektedir.

]]>
Dolu Hasarı Tamirihttps://www.gocuksihirbazi.com/dolu-hasari-tamiri.htmlFirmamız dolu hasarı tamiri yapmaktadır. Dolu hasarı tamir işlemi uzman kadrosu ile hizmetinizdeyiz. ...

Dolu Hasarı Tamiri

Genellikle bahar aylarında sıcaklığın birden düşmesiyle oluşan doğa olayı olan dolunun aracınızın kaportasında oluşturduğu hasara denir. Dolu hasarı tamirinin en önemli avantajı sonrasında boya gerektirmemesidir.

Dolu hasarı, arabalarımız için karşılaşmak istemediğimiz en üzücü durumlardan biridir. Dolu, birdenbire oluşan bir durum olması nedeniyle önlem alınamayan, karşılaşıldığı zaman ise kaçabilmenin bazen imkansız olduğu durumlardandır.

Ciddi bir dolu yağışı ile birlikte arabamızda oluşabilecek ezik ve göçük sayısı yüzlerce olabilir. Dolu hasarı ile karşılaşmamız nedeniyle göçük oluşan parçaları düzelttirip boyatmak eskiden yapılan bir çözümdü ve arabamızın orjinalliğini bozan bir işlemdi.

Dolu hasarı ile oluşan göçükler, sayısı ne kadar olursa olsun Göçuk Sihirbazı tarafından aracın boyası bozulmadan düzeltilmektedir.

]]>
Mini Onarımhttps://www.gocuksihirbazi.com/mini-onarim.htmlFirmamız mini onarım yapmaktadır. Mini onarım işlemi uzman kadrosu ile hizmetinizdeyiz. ...

Mini Onarım

Hiçbirimiz otomobilimiz zarar görsün istemeyiz, fakat kaza da ne yazık ki hayatın bir gerçeği… Atalarımız bu konu için “Zararın neresinden dönülürse kârdır” demişler, biz de zararınızı en azına indirmek için en küçük çapta onarım işlemleri yapmaktayız. Mini onarım adı verilen bu hizmetimiz, boya ve kaporta düzeltme işlemleri gerektiren alanlar için lokal çözümleri kapsamaktadır.

Göçük Sihirbazında, boyasız göçük düzeltme konusunda uzmanlaşmış olup, mini onarım konusunda yanınızdadır.

]]>
Plastik Parça Tamirihttps://www.gocuksihirbazi.com/plastik-parca-tamiri.htmlFirmamız plastik parça tamiri yapmaktadır. Plastik parça tamiri uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. ...

Plastik Parça Tamiri

Aracınızın plastik aksamlarında (tampon, bodykid vb.) oluşan sıyrık, yırtık, göçük, eksik parçalar gibi hasarların aracınız üzerinde veya gerekli hallerde sökülerek yapılan tamir işlemidir.

]]>
Kaporta Boyahttps://www.gocuksihirbazi.com/kaporta-boya.htmlFirmamız kaporta boya yapmaktadır. Kaporta boya işlemi uzman kadrosu ile hizmetinizdeyiz. ...

Kaporta Boya

Kaporta Boya Atölyemizde; Eğitimli uzman kadrosuyla binek ve ticari araçlara 1000 m2’lik kapalı alanda modern teknik imkan ve ekipmanları ile hizmet vermektedir.

]]>
Boyasız Göçük Düzeltme Eğitimihttps://www.gocuksihirbazi.com/boyasiz-gocuk-duzeltme-egitimi.htmlFirmamız boyasız göçük düzeltme eğitimi vermektedir. ...

Boyasız Göçük Düzeltme Eğitimi

Boyasız göçük onarımı son zamanlarda oldukça ilgi odağı oldu ancak bununla birlikte piyasada onarım işlemini tam olarak yapamayan iş yerleride oldukça çoğaldı. Gerekli eğitimleri almadan boyasız göçük tamiri yapmak isteyen kişiler genellikle aracın hasarlı bölgesine geri dönüşü olmayan hasarlar vermekteler.

]]>
Hizmetlerimizhttps://www.gocuksihirbazi.com/hizmetlerimiz.htmlHizmetlerimiz ...
]]>
Fiyat Talephttps://www.gocuksihirbazi.com/fiyat-talep.htmlFiyat Talep ...
]]>
Referanslarımızhttps://www.gocuksihirbazi.com/referanslarimiz.htmlReferanslarımız ...

Çalışmış olduğumuz galeriler :

 • İskender Otomotiv
 • Arda Otomotiv
 • Vefa Otomotiv
 • Kültür Otomotiv 
 • Naz Car otomotiv
 • Selam otomotiv

Çalışmış olduğumuz servisler :

 • Mercedes has Otomotov
 • Mercedes Birollar Otomotiv
 • Nissan ( Görkem ) Otomotiv
 • Opel ( Erdemirler ) Otomotiv
 • Avcılar Fiat Otomotiv
 • Avcılar Sur Otomotiv
 • Fort ( Kar ) Otomotiv
 • Doğuş Otomotiv
 • Mepa Pejo 
 • Reno Bika Otomotiv
 • Chevrolet Avcılar
 • Dizayn Wip
 • Bağdatlılar Reno Servisi 
 • Avcılar Zibart
 • Bizimkent Sonax
 • Bahçeşehir Mequars
]]>
Hakkımızdahttps://www.gocuksihirbazi.com/hakkimizda.htmlGöçük Sihirbazı 200 yılında kurulmuştur. ...

Göçük Sihirbazı 200 yılında kurulmuştur. Otomotiv sektöründe Türkiye'de hep öncü ve yenilikçi çözümler üretmek ve müşterilerin beklentilerini karşılamak için gayret göstermiştir.

Günümüzde Avrupa'da yaygın olarak uygulanmakta olan "boyasız göçük düzeltme" ve "dolu hasarı tamiri" işlemlerini Üniversite Mahallesi Firuzköy Bulvarı. No:81 Dükkan:2 Avcılar - Parseller / İSTANBUL da profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz;

Göçük Sihirbazı müşteri ve sonuç odaklı çalışan, en iyi olma bilinciyle ve takım ruhuyla hareket eden, sürekli iyileştirmeye inanan, sektörü iyi tanıyan ve etik değerlere saygılı bir şirkettir.

Vizyonumuz;

Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini en doğru şekilde anlayarak ve müşteri odaklı çalışarak kaliteli hizmet sunmak, Sürekli insana yatırım yaparak, çalışan mutluluğunu sağlamak,

Çözüm odaklı olarak hız ve dakiklikle, verdiğimiz sözleri tutmak için her gün canla başla çalışmak.

]]>
İletişim Bilgilerihttps://www.gocuksihirbazi.com/iletisim-bilgileri.htmlİletişim Bilgileri ...
]]>